Konsultācijas

PROVIDUS lepojas ar darbiniekiem, kas ir vadošie eksperti savās jomās ar ilggadīgu pieredzi un atzinību gan Latvijas, gan starptautiskā līmenī.

PROVIDUS ir atvērts sadarbībai ar valsts iestādēm, pašvaldībām, privātām un starptautiskām organizācijām konsultāciju sniegšanai un apmācību izstrādei un vadīšanai. Mūsu klientu un sadarbības partneru vidū ir Saeima, tiesas, valsts iestādes, pašvaldības un to apvienības, starptautiskās organizācijas (OECD, Pasaules Banka, Apvienoto Nāciju Attīstības Programma, Eiropas Padome u.c.), sabiedriskas organizācijas, kā arī privātuzņēmumi.

PROVIDUS ekspertīzes jomas ietver: administratīvo procesu, valsts pārvaldes reformu, multikulturālu un bilingvālo izglītību, e-demokrātiju, pretkorupciju un korupcijas risku novēršanu, partiju finanšu reformu un monitoringu, priekšvēlēšanu kampaņu monitoringu, sabiedriskā labuma interešu aizstāvību, struktūrfondu uzraudzību, informācijas atklātību, pirmstiesas uzraudzību, sodu politiku, probācijas dienestu attīstību, cietušo tiesības.

PROVIDUS piedāvā augsti kvalificētu padomu, individuālu pieeju un iedziļināšanos klienta vajadzībās, kā arī radošus un veiksmīgus risinājumus politiski jūtīgām problēmām. Mūsu darbiniekiem ir pieredze darbā multikulturālā vidē latviešu, angļu un krievu valodās.

Aicinām iepazīties ar īsu pārskatu par dažiem PROVIDUS konsultāciju projektiem gan Latvijas, gan starptautiskā līmenī. Lai uzzinātu vairāk par PROVIDUS pieredzi un pakalpojumiem, laipni lūdzu sazināties ar PROVIDUS direktori Daci Akuli, dace.akule{at}providus.lv.